Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • Külső és belső reklamációkból származó hibák elemzése, megoldásában való aktív részvétel
  • Kereszt funkcionális csoport koordinálása, gyökér ok felderítése, intézkedések meghatározása és bevezetésének felügyelete
  • 8D/reklamációs riportok készítése és az intézkedések felkövetése, verifikálás
  • Statisztikák, elemzések készítése
  • Vevői kommunikáció a  problémákra
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel.
  • PPAP csomagok benyújtása
  • Ellenőrzési tervek készítése, karbantartása
  • Belső auditok terv szerinti elvégzése.
  • Külső auditok esetén, auditterv bekérése, egyeztetés a külső felekkel, érintett területek bevonása, auditra való felkészülés koordinálása.
  • Heti, havi, vevői riportok elkészítése.

Számunkra a megfelelő jelölt

  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel valamint 1 év minőségbiztosítási mérnök pozícióban eltöltött tapasztalattal rendelkezik
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • IATF  16949 és ISO 14001 szabvány ismeretek
  • MS Office alkalmazások felhasználó szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és szervező készség, analitikus gondolkodásmód
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Műszaki rajz olvasási készség

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás

Vállalat
VT Plastic Kft.