Minőségbiztosítási mérnök

Feladatok

  • A Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása székesfehérvári telephelyünkön
  • Vevői követelmények felülvizsgálata, véleményezése és betartatása
  • Vevői követelmények alapján a vizsgálati tervek készítése és ellenőrzése
  • Változtatás esetén a minőségtervezési dokumentumokban a módosítás végrehajtása
  • A termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Belső auditok végzése az érvényes munka előírások alapján
  • Reklamáció kezelés

Számunkra a megfelelő jelölt

  • Felsőfokú szakirányú  végzettséggel, vagy legalább 1 év minőségbiztosítási mérnök pozícióban eltöltött tapasztalattal
  • Biztos, stabil angol nyelvtudással
  • Felhasználószintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Műanyagipari termékek gyártásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás
  • Elérhető éves jövedelem 4.200.000-7.200.000 Ft szakmai tapasztalat függvényében

Vállalat
VT Plastic Kft.