Gyártástámogató Mérnök

Feladatkör:

  • Próbaüzemben, tesztelésben, projektfeladatok megvalósításában, a termelés során felmerülő problémák megoldásában való aktív részvétel
  • Műanyag fröccsöntési dokumentációk kidolgozása, karbantartása
  • Fröccsöntési technológiák fejlesztése, a fröccsöntő üzem technológiai irányítása
  • Technológiai fegyelem, a munkaterületen megvalósuló folyamatok, tevékenységek ellenőrzése, felügyelete.

Számunkra a megfelelő jelölt rendelkezi az alábbi képességekkel, készségekkel:

  • Felsőfokú műanyagipari, vagy gépész végzettség
  • Fröccsöntési területen szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Felhasználószintű számítógépes ismeret
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Biztos, stabil angol nyelvtudással

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatal csapat, minimális szervezeti hierarchia, remek munkahelyi légkör
  • Kedvező juttatási csomag, cafereria
  • Szakmai képzés támogatása
  • Lakhatási támogatás

Pozíció
Helyszín
Székesfehérvár
Vállalat
VT Plastic Kft.
Munkakör jellege
Szellemi