Mérőoperátor

Feladata

  • A saját gyártású- és beszerzett alkatrészek mérése/mérőprogramok futtatása
  • A mérés során tapasztalt hibák jelzése, visszacsatolása, nyilvántartása, számítógépes analitika elkészítése

Számunkra a megfelelő jelölt

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség,
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés jellemzi
  • Alapfokú műszaki rajz olvasási készség
  • Két műszakos munkarend vállalása (8 órás napi munkavégzés)

A munkakör betöltésénél előnyt jelent

  • Autóipari követelmények ismerete
  • Rajzolvasási készség
  • Műanyagipari termékek mérésében szerzett tapasztalat
  • Hexagon optikai mérőgép, GOM scanner, CMM ismeretek

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai –és személyes fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat, minimális szervezeti hierarchia
  • Kedvező juttatási csomag
  • Szakmai képzés támogatása
  • Ingyenes szerződéses járat számos településről
  • Helyi bérlet támogatás 7000Ft értékben
  • Cafetéria juttatási csomag

Vállalat
VT Plastic Kft.
Munkakör jellege
Fizikai