Karbantartó

Feladatok

  • A fröccsöntő gépeken és egyéb berendezéseken végzett hibakeresés, mechanikai és elektromos karbantartás és javítás szervezése, szakmai támogatása.
  • Karbantartási tervek végrehajtásának szervezése, tervezett karbantartások előkészítése
  • A gépek és berendezések optimalizálási lehetőségeinek vizsgálata.
  • Aktív részvétel a termelés során felmerülő hibák elhárításában
  • Pótalkatrész beszerzés támogatása, pótalkatrész készletszintek optimális szinten tartása
  • Rend és szervezeti fegyelem következetes betartása/betartatása
  • Karbantartás vezető munkájának közvetlen támogatása

Elvárások

  • Középszintű gépész vagy villanyszerelő végzettség
  • Gyártó üzemi területen karbantartási tapasztalat (vezetői tapasztalat előny)
  • Magabiztos hidraulikus és pneumatikus ismeretek
  • Rajzolvasási ismeretek
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Határozott fellépés, jó szervező és konfliktuskezelési képesség
  • Precíz munkavégzés, határidők betartásának képessége
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kedvező juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Elérhető jövedelem 380.000 Ft
  • Ingyenes szerződéses járat számos településről
  • Éves cafeteria nettó 180.000 Ft

Pozíció
Karbantartó
Vállalat
VT Plastic Kft.
Munkakör jellege
Fizikai